• Aktuálne teraz tu :-)

2018

Mirage Žilina

18.07.2016

Denné aj nočné fotomontáže plánovaného zlúčenia objektov Mirage a Tesco v Žiline. Autor projektu: 96_architecture, Ing. arch. Roman Trizuliak, Ing. arch. Martin Pavelek

Challengeday.eu

Februaár 2016

Vytvorili sme webstránku pre benefičný projekt challengeday.eu. Postarali sme sa o grafický návrh a registračný systém pre zúčastnených. Súčasťou bolo vytvorenie loga pre akciu, grafický návrh pamätného trička a návrh billboardu.

ChufaMix - produktové video

Január 2016

Pripravili sme autorské produktové video "ChufaMix". Výrobník rastlinných nápojov.

Výroba 3D loga

30.12.2015

Logo je vyrobené z extrudovaného polystyrénu v korporátnych farbách klienta. Čelo písmen je lesklé, vyrobené z extrudovaného plexiskla, tiež v červenej farbe. 

Vianočné a novoročné štítky.

15.12.2015

Hliníkové štítky s vianočným a novoročným prianím boli použité ako súčasť darčekových predmetov. Zavesené na hrdle vínovej fľaše alebo uchytené pomocou splintov na reklamnom textile.

Copy Of -Vizualizácia bytových domov

05.11.2015

Pokračovanie výstavby bytových domov v Trenčianskych Stankovciach na Sedličnej ulici, realizovanej firmou Monolit Slovakia, s.r.o.

Pocket Gift card.

23.07.2015

Darčeková poukážka vyrobená z hliníkového plechu. Vďaka rozmerom kreditnej karty, ju može mať zakazník stále pri sebe. Takisto bol pre klienta vyrobený prehľadný panel so vzormi karty, umiestnený priamo pri pokladni.

 

Výroba 3D loga.

21.07.2015

Logo je vyrobené z extrudovaného polystyrénu v korporátnych farbách spoločnosti.

Výroba 3D loga.

15.07.2015

Logo je vyrobené z extrudovaného polystyrénu v korporátnych farbách spoločnosti.

Reklama na auto

02.07.2015

Jednoduchý reklamný polep auta, realizovaný rezanou fóliou s vysokou trvácnosťou. Zatmavnené sklá od stredového stĺpika vrátane 5-ich dverí. Na strechu bola aplikovaná ochranná fólia, proti poškodeniu karosérie.

Vizualizácia

23.06.2015

Dokončenie projektu FRESH MARKET. Vizualizovali sme budúcu administratívnu budovu pri polyfunkčnom objekte FRESH MARKET.

Interiéry Klientske centrum BA

10.06.2015

Rekonštrukcia a nadstavba starej IKEA v Bratislave. Vizualizácie interiéru prízemia Klientského centra.

Nesvetelná reklama

02.06.2015

Reklamná krabica vyrobená z čierneho Al kompizitu. Samotná grafika realizovaná polepom fóliami. Rozmer 100 x 50 x 5 cm.

Realizácia 3D podsvieteného loga

28.05.2015

Realizovali sme 3D podsvietené logo MASH Integration montované na fasádu objektu. Logo je vyrobené z extrudovaného polystyrénu. Čelo písmen je v lesklej úprave z PERSPEXU. Podsvietenie je realizované LED diódami. Doplňujúce reklamné polepy na fotkách.

Vizualizácia Okresný úrad BA

20.05.2015

Novovznikajúce Klientske centrum - Okresný úrad Bratislava. Rekonštrukcia starej IKEA.

Vizualizácia FRESH MARKET

06.05.2015

Nová farmárska tržnica Fresh Market v Bratislave, je pokračovaním úspešného projektu v starej IKEApre všetkých, ktorí chcú žiť zdravým životným štýlom. Zákazníci tu nájdu čerstvé ovocie a zeleninu, mäso, ryby, pekárenské, mliečne výrobky, zdravú výživu a bezlepkové výrobky. Tiež viacero gastro prevádzok s vegetariánskou i mäsitou kuchyňou. A posedieť sa dá aj pri dobrej káve, vínku či čerstvej ovocnej (zeleninovej) šťave. To všetko v príjemnom a čistom prostredí. Autormi architektonického návrhu sú architekti z ATELIÉRU 3M.

Fóliová reklama

03.05.2015

Inštalácia obojstranného baneru - blockout.  Inštalácia loga ELITE GYM Trenčín na stenu za boxerský ring vo veľkosti 5 x 1,8 metra. Použité fólie - čierna a šedá imitácia carbónu.

Reklama FREYA

23.04.2015

Vo Freya Slovakia, s.r.o., dbajú na to aby svoju značku komunikovali všade kde to prináleží.

Reklamný pútač

15.03.2015

Reklamný pútač v exteriéry. Použité boli liate fólie s dlhodobou životnosťou rezané plotrom. Text je rezaný z reflexnej fólie pre lepšiu viditeľnosť v šere. Rozmer 2 x 1 metra.

Grafika nad bar.

05.02.2015

Že maľujú a skrašľujú reštauráciu a že majú dobrú kávu. Tak sme šmykli pre Šahanov kus fólie a niečo o káve. Je to štvormetrový  kus a čo je najlepšie na tom, nálepku dokázali nalepiť sami. Klobúk dole. Zastavte sa po ceste v Šahách na námestí, nemôžete minúť - Vila Romaine.

Vizualizácia Biznis centrum GBC I.

27.01.2015

Dokončili sme vizualizácie pre firmu PIO Keramoprojekt pre objekt Biznis centrum GBC v Bratislave. Zaujímavý bol letecký záber, ktorý bol zhotovený pomocou DRONA a teda sme digitálny model vsádzali do fotky z netradičným ohniskom aj zakrivením.

Hliníkové vizitky.

December 2014

Vyskúšali sme nový materiá na výrobu vizitiek. Tenký hliníkový lakovoný plech v striebornej úprave. Dokážeme na plech tlačiť a tak máme k dispozícií novú netradičnú vizitku.

Vizualizácie pre trhy v Bratislave

December 2014

Pracovali sme na vizualizáciách pre architektov z ATELIERU 3M. Tentoraz sme pripravovali ukážku, ako by mohla vyzerať Poštová ulica v Bratislave, keby sa zmenila na Mestské trhy.

Please reload