17 rokov

KOMPLEXNÝCH SKÚSENOSTÍ

kruh_VSTUDIO_2019.png

Máme know how, ktoré potrebujete.

VIZUALIZÁCIA

Je pravda, že jedna dokonalá fotografia je oveľa viac ako tisíc slov.  Hyper - realistické vizualizácie vašich ideí produkujeme s akcentom na detail a atmosféru, pretože vložiť do vizualizácie príbeh je nevyhnuté.

Ako to robíme

Vždy začíname vytvorením digitálneho 3D modelu vášho produktu alebo dizajnu. Potom pomocou virtuálnych kamier hľadáme najlepší uhol a kompozíciu s cieľom odprezentovať objekt presne podľa vašich predstáv.

Počas tejto fázy sme s vami v intenzívnom kontakte. Po odsúhlasení pozície kamier pracujeme ďalej na dokončení vizualizácie. Zväčša po dvoch - troch korekciách sú architektonické vizualizácie pripravené ihneď k použitiu.

Čo dostanete

Dve verzie finálneho záberu: Jeden vhodný pre online prezentáciu ( v 1K rozlíšení) a druhý vhodný  pre printovú prezentáciu. (nekomprimovaná verzia od 4K rozlíšenia)

FOTOMONTÁŽ

Okrem našich 3D zručností sa môžeme pochváliť aj ďalšou.

Dokážeme váš produkt alebo dizajn vložiť do reálneho prostredia.

A to napríklad do:

  • fotografie - fotenej z ľudského horizontu

  • fotografie - fotenej z dronu

  • fotografie - leteckej

  • videa

VIDEO

Ďalšia zaručená cesta ako dosiahnuť WOW u vašich klientov je inšpirujúce video. Ide o perfektný nástroj ako ich vziať na vzrušujúci výlet a objaviť váš zaujímavý produkt alebo dizajn.

Samozrejme aj v tomto prípade kladieme veľký dôraz na detail a atmosféru.

Ako to robíme

Na začiatku spolu diskutujeme o scenári a vašom zámere. Potom vytvoríme video v zjednodušenej grafike kde vidíte postupnosť záberov, dĺžku videa či zvukovú stopu. V tejto fáze dokážete vycítiť predpokladaný výsledok. 

Čo dostanete

Väčšinou po dvoch - troch kolách korekcií je video hotové a vaše. Doručíme ho v 1080 HD rozlíšení.

VIZUALIZÁCIA - Galéria

VIDEO - Galéria

INTERIÉROVÁ VIZUALIZÁCIA - Galéria